/ ACS756KCA-050B-PFF-T
ACS756KCA-050B-PFF-T
SKU:
IC1191
868:viewed
(10000 Pieces available)
Send Email
Chat Online
Call on Whatsapp
Telegram
Add to Wishlist
Hot Products
74LS126 SOP14/SN74LS126A/74LS126A
ULN2803APG
74HC7266 DIP
Description
Customer Reviews
Payment & Shipping
ACS756KCA-050B-PFF-T SENSOR CURRENT HALL 50A AC/DC
Choose a ranking for this item. 1 star is the worst and 5 stars is the best.
E-mail:
NOTE:
HTML tags are not allowed.
NOTE:
Reviews require prior approval before they will be displayed
Hot Products
New Products For May
2.2 inch ILI9341 TFT LCD module SPI serial interface module lcd display led screen 240*320
SKU:50185
568:v
SKU:50186
722:v
ZK-502H 50Wx2 TPA3116D2 HIFI 2.0 Stereo Bluetooth 5.0 Digital Power Amplifier Module
535:v
Leadshine Nema 23 Stepper Motor 2 phase 2.2 N.m 5.6A (57HS22) 8-lead Length 8m Shaft 8mm for CNC engraving milling machine
479:v
Cloudray Cable Chain inner size: 18x50 / bending radius : 28mm
553:v
Screwball Guide Length: 500mm / color : FKFF
1023:v
Screwball Guide 1605*1000mm / color : BKBF